MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 5188172

nr 518 8172

Schatull

Hälsingland, 1800-tal. Blåmålat med polykrom dekor av blomma på fronten. Fackinredning under lock. Låda i fronten. Smärre skador. Längd: 42 cm Bredd: 30 cm Höjd: 39 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 7 april 2008